poniedziałek, 17 października 2022

Majka Jeżowska

 

Poza czterema autografami które wczoraj przesłała mi moja serdeczna znajoma która mi je załatwiła wczoraj przyszedł do mnie drogą listowną autograf od Majki Jeżowskiej znana wam z takich piosenek jak : ,, A ja wolę moją mamę ", ,, Wszystkie dzieci nasze są ", ,, Od rana mam dobry humor " , ,, Najpiękniejsza w klasie ",  ,, Margerita ". Na autograf od Pani Majki  czekałam około miesiąca i wysłałam do niej na adres prywatny.
3 komentarze:

 1. Gratuluję :) Zapraszam na nowy post: https://autografymalutkiej.blogspot.com/2022/10/1205-marta-lipinska.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, śledzę Twój blog już od jakiegoś czasu, choć jestem początkujący w zdobywaniu autografów korespondencyjnie - moja kolekcja, choć duża, składa się w większości z podpisów pisarzy zbieranych na przestrzeni lat osobiscie.
  Mam pytanie - w jaki sposób można wejść w posiadanie prywatnych adresów tak jak w przypadku p. Jeżowskiej? wiem, że każdy ma swoje sposoby i nie chcę, byś podawała wszystko na tacy, ale może fajny byłby post nt. potencjalnych wskazówek? Ja czasami sprawdzam czy dany aktor/ka prowadzi działalność gospodarczą i próbuję na adres z CEIDG, wysyłam też czasem do agencji artystycznych lub teatrów. Ale jeśli dana osoba na której mi zależy nie figuruje w żadnym z tych 3 źródeł, to praktycznie mam związane ręce. Czy jest coś co pomijam, a czym warto się zainteresować w poszukiwaniu namiarów?
  Pozdrawiam
  Damian

  OdpowiedzUsuń