środa, 12 lipca 2017

Spotkanie autorskie z Teresą Lipowską


Wczoraj 12.07.2017 roku w Żarach odbyło się spotkanie autorskie z moją ulubioną aktorką Panią Teresą Lipowską której popularność przyniosła jej rola Barbary Mostowiak w serialu ,, M jak miłość". Pani Teresa to moja ulubiona aktorka , posiadam z nią wspólne zdjęcie i mam od niej autograf na jej najnowszej książce ,, Nad rodzinnym albumem " i autograf na dwóch zdjęciach. Gdy Pani Teresie mówiłam za co ją uwielbiam powiedziała do mnie ,, córcia " oraz że ,, jesteś cudowna". Pani Teresa to przeurocza osoba. Jutro Pani Teresa będzie obchodzić 80 lat złożyłam jej życzenia urodzinowe. Polecam wam pójść na spotkanie z Panią Teresą Lipowską i polecam wam jej najnowszą książkę ,, Nad rodzinnym albumem". Nigdy tego spotkania nie zapomnę.7 komentarzy:

 1. Ojej, rzeczywiście takie spotkanie na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Również chciałabym wybrać się na takie spotkanie autorskie. Może jeszcze nie wszystko stracone :)
  Gratuluję!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje !
  Niesamowita kobieta z niej :)!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ;)
  Nowy post: https://autografymarty2000.blogspot.com/2017/07/emilia-komarnicka-x2.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2017/07/216-kinga-preis.html

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulacje.Mam nadzieje ,że kiedyś będę miała okaję pójść na spotkanie z Panią Teresą :) u mnie niestety nie ma zadnych podpisow ,ale jest nowa notka jeżeli masz ochotę wpaść zapraszam :D www.grafki-ani.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń